Mercedes 1928 4x4.vinxh palfinger.

Shitet nga: Dori 17 Gush 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 19-22
1928 4x4 me vinxh palfinger PK 12000 me 3 dalje hidraulike.kamjoninesht me dokumenta gjendje perfekte goma te reja.shitet ose nderohet me makineri pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim