Xoni Durma

Shitet nga: Xoni 08 Jan 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 000 LEK

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 16-22
Kamion benz 16 22 4x4ne gjendje te perkryer me letra te sapo prera.I gatshem per cdo lloj prove 1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim