Kerkoj kamjon 1622 ose 1922

Shitet nga: Koli 21 Pri 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 16-22
Kerkoj nje kamion benz 16-22 ose 1922 vet shkarkuese 4x4 dhe me vinxh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim