***OKAZION*** SHES KAMION

Shitet nga: Ali Dje 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 300 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 16-19
Shes Kamnion 16/19 4x4,vetshkarkues,me vinç,me letra te rregullta,ne gjendje shum te mire pune dhe i gatshem per cdo lloj prove.Shitet per arsye emigrimi.
Cmimi i Diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim