Kamion mercedes benz 13 20

Shitet nga: Danjel 16 Sht 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 13-17
Viti 1995 ,dopjo gabin me dy krevate ,gjatesia 12 meter,letra per nji vit ,goma dhe bateri te reja ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike .cmimi i diskutueshem. Nr telefonit 0675466811
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim