LT35

Shitet nga: Dori 26 Korr 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW LT
Lt 35 viti 2002 gjendje perfekte e sapoardhur nga italija.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim