Volkswagen crafter

Shitet nga: arsen 03 Maj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 970 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW Crafter
makina eshte ne gjendje shume te mire.viti 2007.
186mij km. sensor parkimi para dhe pas.
me dogane te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim