Bor pastruse

Shitet nga: Aldo 21 Nën 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Schmitz
Shitet bore pastruse ne gjendje shum te mir .
E ardhur nga italia. Gjersia 3,20
Me pomp hidraulike dhe me kuti komandimi nga brenda mjetit
00355683127851 kontaktoni ne Whatsapp
Cmimi 5,500€ flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim