Nissan trade

Shitet nga: Xhevdet 12 Pri 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Nissan
Shes nissan trade 2.9 nafte viti 91 ...per ma shum info kontaktoni ne numrin e telefonit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim