Kamjoncine Nissan

Shitet nga: Xhevdet 31 Mar 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Nissan
Shes nissan vetshkarkuse ose nderrohet me zetor per me shum info ... 0683980037
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim