Zetor

Shitet nga: Ali 03 Maj 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Super gjendje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim