Komatsu GALEO WA380-5H

Shitet nga: Komatsu GALEO WA380-5H 20 Maj 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Komatsu
Komatsu GALEO WA380-5H
6-cylinder Komatsu engine
Power:140Kw
Weight 20,7t
Radio CD
Airconditioner
Bucket 3.3m3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim