shitet

Shitet nga: zzzz 13 Jan 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 27 520 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 120 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fiat
4x4 gjendje te mir pune..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim