Shitet Fadrom Fiat-Hitachi FB110

Shitet nga: Aliu 25 Korr 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 900 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fiat
Shitet Fiat-Hitachi FB 110/viti 1998/eshte me letra te rregullta.Fadroma eshte ne gjendje shume te mire pune, e gatshme per cdo lloj prove.
Cmimi eshte i diskutueshem...Per me shume info konakto ne nr e tel: +355683222120
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim