Fiat

Shitet nga: Joti 28 Mar 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 450 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fiat
Shitet traktori om 850 + plukun me rrutllim per arsyje se kam 2 tjer qmim i arsyshem.6450€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim