Mercedez man

Shitet nga: Johnny 22 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shitet ose nderohet per arsye mosperdorimi cmimi i disk flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim