Man 41 373 Mundesi nderimi

Shitet nga: Arsen 17 Gush 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
I ardhur nga gjermania. 432 mij km origjinale.ne gjendje perfekt. Me dogane.i pa targuar. Ndrim vetem me banes te re.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim