kèrkoj tè blej kamjon Ifa

Shitet nga: shkelzen tefaj 23 Sht 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: 114L
keekoj te blej kamjon ifa te jet gjendje te mir pune çmimi arsyshem kush te ket te kontaktoj tel nr o675580497
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim