shitet ose nderrim

Shitet nga: iveko 07 Pri 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Dibër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
shitet iveco viti 2004 me dogane te paguar..goma te reja e mbajtur gjithmone ne garazh..sherbimet te gjitha te kryera ne kohe...shitet per arsye mos perdorimi
taksa te pa paguara per arsye mos perdorimi..
6500 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim