Traktor Kubota 30kv fuqi

Shitet nga: Shefqet Kaloshi 14 Korr 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Kubota
Shitet Traktor Kubota me frez ,plluk,mbjellese misri,dhe korrese bari
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim