VILE NE DELVINE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Ati Albania 12 Pri 21:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

300 000 EUR

Adresa: Delvine
Sipërfaqe: 670 m2
Komuna: Delvinë
Vile 3-kateshe per shitje ne Delvine. Toka ka siperfaqe totale prej 670 m² ndersa ndertimi me nje siperfaqe prej 168 m². Ne katin e pare te viles do te gjeni garazh.Kati i dyte ka sallon te madh se bashku me kuzhinen, 2 dhoma, tualet, koridor dhe ballkon, dhe kati i trete ka sallon te madh se bashku me kuzhinen, 2 dhoma, tualet, korridor dhe ballkon te madh. Shitet e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. Vila eshte ndertim i ri dhe shume cilesor. Oborri i viles eshte i ndricuar, shtruar me pllaka dhe peme te ndryshme si manderina, portokalle dhe limone dhe ka sistem kanalizimi te rregullt. Vila eshte me certifikate pronesie.
Cmimi 300.000 €.

Per me shume informacion mund te na kontaktoni:
E-mail:info@ati.al
Mobile: 067 22 23 245
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim