Shitet

Shitet nga: Kimi 24 Korr 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë, Fushë
Komuna: Delvinë
Shitet 300 dylim tok me hipotek ne delvin fshati van
Me 1500 renj ullinj ne prodhi
Shitet dhe shpia
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim