Toke prej 10100m2 ne Delvine

Shitet nga: ATI Albania 16 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

171 700 EUR

Adresa: DELVINE
Sipërfaqe: 10100 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Delvinë
Toke bujqesore per shitje ne qytetin e Delvines, 20 minuta larg qytetit te Sarandes. Ka nje siperfaqe prej 10100 m² dhe çmim 171 700 €.

Per me shume informacion mund te na kontaktoni:
E-mail: info@ati.al
Mobile: 067 22 23 245
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim