Shitet ose nderohet toke ne bregdet.

Shitet nga: edi 20 Shk 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Delvinë
Shes ose nderoj toke ne bregdet me certifikat te rregullt . Ne nje nga zonat me te bukura te rivires sbqiptare mbi koder ne Jale Vuno Himare , disponije 9000m2 , Shes siperfaqe si pas kerkeses min 1000m2. mundesi dhe nderimi Per qytet Vlore ose Tirane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim