Shtepi private me Hipoteke,Sarand-Delvine

Shitet nga: xxx 09 Sht 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Delvinë
Shes shtepi dy kate me siperfaqe ndertimi 160m2 per kat dhe truall 1000m2.shtepia e mobiluar,me hipoteke.ka oborr te madh,pus 110 metra, uje 24 ore,peme te ndryshme.Mur rrethues,vend parkimi etj .shtepia ndodhet ne aksin Sarande-Delvine,km8,buze rruges kryesore.Per me teper telefonfononi ne nr:0692244700
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim