Okazion

Shitet nga: Hodo 22 Gush 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Ruga kryesore Sarande- Delvine
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Pemë
Komuna: Delvinë
Shitet shtepia 50m nga ruga kryesore Sarande - Delvine. Me nje truall prej 4000m2 ku perfshihet nje sere 150m2 si dhe nje barange 100m2.
Shtepia eshte me te gjitha letrat e nevojshme.
Per me shume informacion: 0697872949
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim