Okazion

Shitet nga: Hodo 21 Gush 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Ruga kryesore Sarande-Delvine
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Pemë
Komuna: Delvinë
Shitet shtepia 50m nga ruga kryesore Sarande - Delvine .
Me nje truall prej 4000m2 ... duke perfshire ne te nje Sere 150m2 si dhe nje barange prej 100m2.
Shte pia eshte me te gjitha kushtet dhe me te gjitha gjitha letrat...
Te interesuarit... per me shume informacion : 0697872949
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim