Mjelse lope

Shitet nga: Feta 12 Gush 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Delvinë
Makineri mjelse per lop,mjel 2lop njekohsisht per 5-7minuta 9muaj e perdorur shitet per arsye mosperdorimi sepse i kam shitur lopet makineria esht me vakum qe nuk ua prish gjirin lopeve ose perdoret edhe per dhi dhe dele neqofte se i nderoni thithat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim