Canabisativa

Shitet nga: Xhorxh 02 Mar 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Delvinë
50 kile canabisativa , 200 € copa Pranojn dhe nderrim me Range Rover
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim