korg PA4X 61 Tastiera kryesore

Shitet nga: chris 17 Maj 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 9 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Delvinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: PA
blej 2 merrni 1 falas
Korg PA4X 61 Tastiera kryesore PA4X61 Workstation / Arranger / PA 4x v2 // ARMENS


më kontakto për më shumë informacion
Email: chrisrob767@gmail.com
whatsapp: +2349091246493
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim