dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045421986

Shitet nga: Blerim 12 Korr 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Delvinë
Pajisje : Të tjera
dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045421986 prodhojm dyer dhe dritare per shtepi banesa ................Ne Gjindemi ne Kosov por me porosi punojm edhe ne Shqiperithirrni ne viber ..shes dyr dhoma gjumi tavolina karrika separe kerr vetur shtepi banes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim