Canon EOS 5D Mark IV DSLR 4k Camera

Shitet nga: audrius 16 Maj 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Fotoaparate
Krejt e re
Nuk ka defekte apo gërvishtje

Karakteristikat kryesore

30,4MP Full-Frame CMOS Sensor
Procesor i imazhit DIGIC 6+
3.2 "1.62m-Dot LCD me prekje LCD
DCI 4K Video në 30 fps; 8.8MP akoma kap
AF me rreshje të densitetit të lartë me 61 pikë
Native ISO 32000, Zgjeruar në ISO 102400
Dual Pixel RAW; Butoni i zgjedhjes së fushës AF
Dual Pixel CMOS AF dhe Movie Servo AF
7 fps Qitje; CF & Slotet e Kartës SD
Built-in GPS dhe Wi-Fi me NFC

Artikulli Përfshin

Kamera Canon EOS 5D Mark IV DSLR (Trupi)
LP-E6N bateri litium-ion
Ngarkues LC-E6 për paketën e baterive LP-E6
Kablloja e Interfejsit IFC-150U II USB 3.0
Mbrojtësi kabllor
Rrip i gjërë i qafës
Software CD-ROM

Dërgo një mesazh direkt nëse jeni i interesuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim