Samsung Galaxy S9 Plus,S9,S8 Plus,S8,S7 Edge,S7,No

Shitet nga: George Bishop 10 Maj 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 10 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S8
Të gjithë telefonat tanë janë 100% origjinale, të reja, të mbyllura në kutinë origjinale me të gjithë aksesorët e plotë dhe gjithashtu vijnë me 12 muaj garanci të prodhuesit.

Oferta Promo blej dy produkte të merrni një më shumë falas!

Çdo send i shitur është i garantuar.

Ne dërgojmë dhe dërgojmë në të gjithë vendin nëpërmjet një shërbimi të besueshëm të mesazheve dhe artikulli zgjat vetëm 2 deri në 3 ditë për të arritur në vendin e adresës suaj.

Po ashtu lëshojmë një numër ndjekjeje dhe faturën e faturës së qarkullimit rrugor pas dërgesës, që të mund të konfirmoni dhe monitoroni online porosinë tuaj përpara se të arrijë vendndodhjen tuaj të adresës.

Më shumë se 7 vjet në sektor dhe mijëra konsumatorë të kënaqur

Ne ofrojmë produktet dhe çmimet më të mira dhe në të njëjtën kohë gëzojnë blerje të sigurta online dhe produkte të garantuara.

Ju lutemi të na kontaktoni me këtë informacion si më poshtë vetëm nëse jeni të interesuar të blini

Email Me: bishopgeorge280@gmail.com
Skype Me: Xhorxh Peshkopi
Chat 24/7 Whatsapp Me: +1 (646) 902-1023
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim