Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Shitet nga: Waiki 05 Nën 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 6 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S6 edge+
Samsung Galaxy S6 Edge Plus në gjendje të shkëlqyer, vjen me 12 muaj garanci ndërkombëtare dhe politikën e kthimit të 90 ditë.

Shënim: blej 2 merrni 1 falas

WhatsApp Numri: +639097375945

Skype :: salem.alhazmi

Ju lutem kontaktoni për bisedë të mirë.

Ne jemi shitje në të gjitha llojet e Mobiles, laptop, kamera, lente, Videokamera, TV dhe shumë më tepër Elektronikë.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim