Nokia C5-03

Shitet nga: Aleksander 25 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Delvinë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: Model Tjeter
Celulari eshte i pajisur me bateri dhe karikues.
I marre me 28/12/2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim