Iphone dhe Samsung te lire te rinj nga USA OFERTA

Shitet nga: Telefona te lire 08 Sht 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Delvinë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7
Apple Iphone dhe Samsung te gjitha te reja pa asnje gervishtje ,te gjitha ngjyrat dhe opsionet Cmime shume te arsyeshme si me poshte :
iPhone 5s👉225.000 Lek
iPhone 6 👉355.000 Lek
iPhone 6s👉445.000 Lek
iPhone 6s Plus👉550.000Lek
iPhone 7 32Gb👉695.000 Lek
iPhone 7+(32)👉820.000 Lek
iPhone 7+(128)👉920.000 Lek
SAMS S5 👉 200.000 Lek
SAMS S6 👉315.000 Lek
Sams s7 👉415.000Lek
Sams s7 edge 👉 515.000 lek
Sams s6 edge plus 👉420.000 Lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim