iPhone 6s

Shitet nga: Tim 27 Mar 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 5 830 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

365 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6s
Iphone 6, 6 plus, 6s, 6s plus. Të gjithë telefonat janë krejt të re dhe pikërisht si në foto dhe vjen në paketën e tij me accesories.

All Gjendja Never Përdorur Perfect
Clean ESN
Para dhe mbrapa Plastics përcaktua On iPhone
CDMA / GSM Fabrika Lexuara

Për më shumë detaje lutemi na kontaktoni @

Skype: tufugatim

Skype: naresh.gundeboina
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim