Ps4 Pro 1Tb

Shitet nga: Nathan 11 Shk 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Delvinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4 Pro
Një artikull që është përdorur më parë. Artikulli mund të ketë disa shenja të veshin kozmetike, por është plotësisht funksionale dhe funksionon sipas qëllimit

Whatsapp ose telefononi: +12109434959
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim