SHITET DYQAN NE QENDER TEK SHESHI NE DELVINE......

Shitet nga: dejvi 15 Gush 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: DELVINE QENDER TEK SHESHI.
Sipërfaqe: 141 m2
Komuna: Delvinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan ne qender te qytetit ne Delvine.
(ISH RAIFAISEN BANK).
Dyqani eshte 141 meter katror dhe gjendet ne qender tek sheshi. Ka fasade xhami dhe fasade prej mermeri, tavan te varur dhe bankomatin qe te te japi cdo muaj nga 100 mije leke qera, etj. Eshte godine nje kateshe dhe ka mundesi per shtesa siper vetes.....ESHTE ME certifikate pronesie (me hipoteke)... Mund te perdoret per supermarket, lokal, bank, butik, farmaci, etj. CMIMI ESHTE OKAZION———0696534303....0692043195
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim