Mercedes 270 dizel

Shitet nga: Previs 12 Maj 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Delvinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Shes makinen Benc-Mercedes viti i prodhimit 2004
270-nafte me kondisjoner dhe navigator.Avangard.
Cmimi-5500 euro.Shitet per arsye emigrimi.
Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim