2011 Audi A6 2.0 Turbo

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Desert Eagle Motors 15 Shk 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 300 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Delvinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet Audi A6 2011

Cmimi 11300 euro me dogane dhe letra te kryera.
Pranohen dhe oferta per nderrime me makina te tjera!

2.0L benzine Turbo shume i paster

Ngjyre e vecante perle blu

Gati per testim ne Delvine. Super gjendje

Ju lutem kontakt dhe whatsapp 0695609960

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim