MINI PELLE

Shitet nga: heinrichs 16 Shk 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Delvinë
Makina : Makina ndërtimi
PESHA: 2T5
VITI 2005
ORË PËR COUNTER: 3300
ME QASJE TË RREGULLTA DHE 3 BUKUKA
RISHIKIMI OK
GJENDJA E MIRË E PËRGJITHSHME
MUNDËSITË E BRH NË SUPPLEMENT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim