Traktor Fiat 80-90DT

Shitet nga: Sazani Dje 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 500 000 LEK   21 500 000 LEK

Komuna: Delvinë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Agrifull
Shitet Traktor Fiat 80-90DT
me frez dhe plug ne gjendje pune
14500000 lek i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim