Pomp vaditese

Shitet nga: ari 12 Maj 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Delvinë
Makina : Të tjera
Shitet pomp vaditese me fuqi 160meter kub ne ore dhe 100 metra tubo robe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim