Banak

Shitet nga: Genti Dje 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK   200 000 LEK

Komuna: Berat
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet banak per dyqane/markete .
Cmimi- 150 mije te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim