Shitet biznes prodhimi produktesh ushqimore

Shitet nga: Rakip Junior 09 Sht 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
Shitet biznes prodhimi produktesh ushqimore 25.000 Euro

Shitet biznes prodhim, amballazhim dhe tregtim I produkteve ushqimore.
Shiten biznesi bashke me paisjet.
Larja e investimit Brenda 6 muajsh.

Arsyeja e shitjes angazhime profesionale jashte vendit dhe mos pasja e kohes per tu marre me biznesin.
Produktet llokume, popcorn, floke sheqeri etj.

Ne momentin e shitjes se biznesit, ju bejme trajnimin si dhe ju japim nje plan per te pasur sukses ne treg

Fugon Fiat doblo per shperndarjen e produkteve

Paisje 3 fazore prodhimi llokumesh Inoks ANSI 304

Paisje 3 fazore prodhimi kokshkash Inoks Ansi 304

Paisje industriale prodhimi flokesh sheqeri

Paisje paketimi kokoshka

Paisje paketimi flokesh sheqeri

Paisje per ftohjen / sortimin/ kriposjen e kokoshkave ANSI 304

Tavoline pune pune mermer I luciduar 2x1.5

Aspirator 3 fazor

Kap aspiratori per mbledhjen e avujve dhe tymrave

Tava druri per stazhionim llokumeje 30 cope ( 10 kg produkt secila)

Dopio raft metalik per vendosjen e tavave te llokumeve

Garderobe

Amballazh qese plastike ushqimore

Amballazh gota plastike

Kapak alumini

Barkode/ dizajne produkti, etiketa

Plan i detajuar i zhvillimit te biznesit/ marketingut

Kontakt watsapp 0698489173
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim