VW Golf 4 1.9 tdi me DI te kuqe 6 marsha 2001

Shitet nga: Didi Dje 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf

Shitet golf 4 DI e kuqe kambio manual 6 marsha motor goli 5 komorel ne super gjendje letrat deri ne fund te vitit cdo gje i ka fuksionale kindicioner xhama pasqyra lekrike Airbag src abs esp disqe nr 17 te pa salduar dhe te pa goditur shic duken dhe ne foto fenera me lup stopat mbrapa lede makina eshte mbajtur mir nga meraklinjet kilometrat e veta 269 mij km serviset sa po jan ber nuk kas asnje difekt vetem tel sms jo komente cmimi i diskutushem nr tel 0694255950
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim