nissan micra 1.1 2005 kambio automatike

Shitet nga: monda mona 11 Sht 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
nissan micra 1.1 benzine automatik, ne gjendje te shkelqyer, konsum minimal karburanti, ideale per ne qytet sepse parkohet lehte dhe kambio automatike ndihmon ne trafik. E sapo lyer!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim