nissan almera

Shitet nga: noku 10 Dhj 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 000 LEK

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Almera Tino
nisan almera 2.2 naft ne gjendje te mire dhe shum ekonomike letrat te prera deri ne shtator 2018 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim