shitet per arsye emigrimi

Shitet nga: micubishi pajero 11 Sht 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
makina eshte ne gjendje shum te mir si motorike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim